Wyróżnia nas multiproduktowość, dlatego konsekwentnie rozbudowujemy ofertę nowoczesnych i elastycznych produktów. Atutem naszej firmy są wysoko wykwalifikowani eksperci ściśle współpracujący z każdym Klientem.

Jeśli cenisz sobie profesjonalizm, a do każdego zadania podchodzisz indywidualnie…

Dołącz do nas i buduj z nami zespół Expertów!!!

W związku z dynamicznym rozwojem naszej Firmy aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Pełnomocnik ds. Zapewnienia Jakości

Profil kandydata:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane farmaceutyczne lub pokrewne;
  • Minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe w firmie farmaceutycznej;
  • Praktyczna znajomość wymagań GMP, GLP, ISO, HACCP;
  • Znajomość narzędzi z zakresu zarządzania jakością i rozwiązywania problemów;
  • Znajomość technologii wytwarzania produktów leczniczych;
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • Umiejętności organizacyjne i zaangażowanie;
  • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu;
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne;
  • Rzetelność, punktualność, odpowiedzialność.

Opis stanowiska:

  • Odpowiedzialność za wdrażanie, utrzymywanie i doskonalenie zintegrowanego systemu zarządzania jakością zgodnie z wymaganiami GMP, ISO, HACCP;
  • Tworzenie, modyfikowanie i zatwierdzanie dokumentów SZJ;
  • Śledzenie, interpretacja, wdrażanie i przestrzeganie przepisów prawnych i wymagań związanych z funkcjonowaniem SZJ;
  • Nadzorowanie przestrzegania wdrożonych procedur i instrukcji systemowych;
  • Nadzorowanie i zarządzanie odchyleniami oraz CAPA;
  • Zarządzanie ryzykiem jakości;
  • Zarządzanie procesami zmian;
  • Nadzorowanie procesów reklamacji;
  • Aktywny udział w procesach kwalifikacji i walidacji;
  • Współpraca z jednostkami kontrolującymi, udział w audytach wewnętrznych i zewnętrznych.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu;
  • Stałe zatrudnienie w stabilnej firmie, o ugruntowanej pozycji rynkowej;
  • Ciekawą, ambitną i pełną wyzwań pracę z możliwością rozwoju zawodowego;
  • Pomoc przy relokacji;
  • Atrakcyjny system wynagradzania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Biofaktor Sp. z o. o. dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."

Miejsce pracy / dane kontaktowe:

Biofaktor Sp. z o.o.
ul. Podmiejska 15C, 66-400 Gorzów Wielkopolski
tel. +48 95 732 53 59 fax. +48 95 720 87 32

Pracownik działu utrzymania ruchu

Zakład Produkcyjny Biofaktor Sp. z o.o. w Gorzowie Wielkopolskim zatrudni do pracy w rozwijającym się dziale utrzymania ruchu na stanowisko Pracownik działu utrzymania ruchu. Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za prace przeglądowo-konserwacyjno-remontowe maszyn produkcyjnych oraz drobne naprawy na terenie Zakładu.

pracownik_dzialu_utrzymania_ruchu_gorzow.jpg

Specjalista w dziale kontroli jakości

Aktualnie do naszego Zakładu Produkcyjnego w Gorzowie Wielkopolskim poszukujemy pracownika na stanowisko:

Specjalista_DKJ_2.jpg

Analityk w dziale kontroli jakości

analityk_DKJ_2.jpg