Alligastran

Created by: Biofaktor

Skład. 1000 ml zawiera: dekstroza, chlorek sodu, dodatki:

- kategoria 2b (naturalny produkt botaniczny): Allium sativum nalewka (min 200 j/ml) - 100 g

 

Składniki analityczne i poziomy: białko surowe 0%, włókno surowe 0%, oleje i tłuszcze surowe 0%, popiół surowy 0,1%, lizyna 0%, metionina 0%, wapń < 5%, sód 0,1%, fosfor <2%.

Wilgotność 100% (mieszanka płynna na bazie wody).

 

Działanie

Składnikiem aktywnym mieszanki jest nalewka z czosnku pospolitego (Allium sativum) o ustalonej aktywności mikrobiologicznej. Nalewka z czosnku wykazuje działanie przeciwbakteryjne, przeciwgrzybicze, przeciwwirusowe i przeciwpasożytnicze. Czosnek dodatkowo pobudza aktywność komórek układu odpornościowego, stymuluje metabolizm wątrobowy i poprawia trawienie; obniża poziom złego cholesterolu, poprawia funkcjonowanie układu moczowego, krążenia oraz zmniejsza agregację płytek krwi.

 

Wskazania

Mieszankę stosować w celu zapewnienia prawidłowej aktywności układu immunologicznego, szczególnie w okresach stresu i w okresie podatności zwierząt na zakażenia bakteryjne, wirusowe, grzybicze lub pasożytnicze. Produkt można podawać profilaktycznie oraz wspomagająco, podczas leczenia zakażeń drobnoustrojami, a także w okresie rekonwalescencji po przebytych chorobach zakaźnych. Mieszankę można podawać w celu poprawy apetytu i normalizacji trawienia.

 

Dawkowanie

Mieszankę podaje się po rozpuszczeniu w wodzie do picia w ilości 1 litr mieszanki na 1000-2000 litrów wody, przez okres co najmniej 5 dni.

 

Ilość netto: 5 000 ml

Przechowywać w oryginalnym, zamkniętym opakowaniu w temperaturze pokojowej.

 

Podmiot odpowiedzialny: Biofaktor Sp. z o.o., ul. Czysta 4, 96-100 Skierniewice, Tel. 46 8324540

Numer zatwierdzenia zakładu: αPL1063011p