Cebula Ekstrakt dla gołębi

Created by: Biofaktor

Skład. 1000 ml zawiera: dekstroza, chlorek sodu, dodatki:

- kategoria 2b (naturalny produkt botaniczny): Allium cepa wyciąg - 100 g.

 

Składniki analityczne i poziomy: białko surowe 0%, włókno surowe 0%, oleje i tłuszcze surowe 0%, popiół surowy 0,1%, wapń < 5%, sód 0,2%, fosfor <2%. Wilgotność 100% (mieszanka płynna na bazie wody).

 

Działanie

Głównym składnikiem aktywnym produktu jest wyciąg z cebuli zwyczajnej (Allium cepa). Wyciąg z cebuli wykazuje działanie przeciwbakteryjne, wykrztuśne, przeciwastmatyczne, przeciwzapalne i fibrynolityczne; poprawia trawienie, pracę wątroby, pobudza aktywność komórek układu odpornościowego.

 

Wskazania

Mieszankę paszową Cebula Ekstrakt dla gołębi należy stosować w celu zapewnienia prawidłowej aktywności układu immunologicznego w okresach stresu i podatności zwierząt na zakażenia bakteryjne. Szczególnie zaleca się go podawać profilaktycznie lub wspomagająco podczas leczenia zapaleń układu oddechowego, oraz w okresie rekonwalescencji po przebytych chorobach zakaźnych. Mieszanka nadaje się również do podawania w celu poprawy apetytu, normalizacji trawienia oraz krążenia.

 

Dawkowanie

Cebula Ekstrakt dla gołębi podaje się po rozpuszczeniu w wodzie do picia w ilości 5 ml produktu na 1 litr wody, przez okres 3-5 dni.

 

Ilość netto: 1000 ml

Przechowywać w oryginalnym, zamkniętym opakowaniu w temperaturze pokojowej.

Nr referencyjny partii:

Najlepiej wykorzystać przed: [dd/mm/rrrr]

 

Podmiot odpowiedzialny: Biofaktor Sp. z o.o., ul. Czysta 4, 96-100 Skierniewice, Tel. 46 8324540

Numer zatwierdzenia zakładu: αPL1063011p

 

PROJEKT  z dnia 25.05.2013