Wyróżnia nas multiproduktowość, dlatego konsekwentnie rozbudowujemy ofertę nowoczesnych i elastycznych produktów. Atutem naszej firmy są wysoko wykwalifikowani eksperci ściśle współpracujący z każdym Klientem.

Jeśli cenisz sobie profesjonalizm, a do każdego zadania podchodzisz indywidualnie…

Dołącz do nas i buduj z nami zespół Expertów!!!

W związku z dynamicznym rozwojem naszej Firmy aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Osoba Wykwalifikowana do pracy w Gorzowie Wielkopolskim

Biofaktor poszukuje pracowników na stanowisko

Główne zadania:

•             Certyfikacja serii produktów leczniczych

•             Zatwierdzanie niezbędnej dokumentacji

•             Udział w audytach wewnętrznych i zewnętrznych

•             Uczestnictwo w nadzorze nad przestrzeganiem zasad GMP w komórkach organizacyjnych mających

•             Koordynacja i uczestnictwo w procesach jakościowych (działania wyjaśniające, działania korygująco-naprawcze, kontrola zmian, przegląd jakości produktów, reklamacje, audyty)

•             Koordynacja i uczestnictwo w procesach walidacji procesów, kwalifikacji urządzeń, pomieszczeń, systemów pomocniczych zgodnie z wymogami GMP

Od kandydatów oczekujemy:

•             Wykształcenia wyższego (farmacja, analityka medyczna, biotechnologia, chemia, technologia chemiczna, inżynieria chemiczna lub procesowa)

•             Minimum 2 letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

•             Znajomości technologii wytwarzania produktów farmaceutycznych

•             Znajomości metod analitycznych związanych z oceną produktów farmaceutycznych

•             Znajomości wymagań GMP i prawa farmaceutycznego

•             Umiejętności komunikacyjnych

•             Umiejętności rozwiązywania problemów

•             Znajomości procesów walidacji/ kwalifikacji w produkcji farmaceutycznej

•             Umiejętności pracy z MS Office

•             Znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie

Oferujemy:

•             Stabilne warunki zatrudnienia

•             Pracę na pełny etat (umowa o pracę)

•             Przyjazną atmosferę pracy

•             Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Młodszy Analityk w Dziale Kontroli Jakości

Zakład Produkcyjny Biofaktor w Skierniewicach zatrudni na stanowisko:

- pobieranie prób, materiałów do badań oraz ich oznakowanie,

- wykonywanie analiz w zakresie oceny właściwości chemicznych surowców oraz oceny parametrów materiałów opakowaniowych,

- przygotowanie odczynników do badań

- oznaczanie wzorców roboczych

- badanie produktów końcowych

- wykonywanie analiz HPLC

- prowadzenie dokumentacji zgodnie z przyjętym systemem jakości

Wymagania:

  •  Wykształcenie min. średnie o profilu chemicznym
  •  Umiejętność prowadzenia badań metodami klasycznymi
  •  Podstawowa znajomość języka angielskiego
  •  Wiedza z zakresu systemów zarządzania jakością w Laboratorium ISO, HACCP, GMP
  •   Obsługa urządzeń analitycznych HPLC
  •  Dobra organizacja czasu pracy, dokładność, sumienność
  •  Samodzielność w rozwiązywaniu problemów analitycznych
  •  Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  •   Umowa o prace na okres próbny (3 miesiące) z możliwością jej przedłużenia
  •   Pracę na pełny etat (umowa o pracę)
  •   Przyjazną atmosferę pracy w doświadczonym zespole
  •  Możliwość rozwoju zawodowego

Specjalista IT

Zakład Produkcyjny Biofaktor w Gorzowie Wielkopolskim zatrudni na stanowisko

Główne obowiązki:

·      Wsparcie użytkowników i pomoc w rozwiązywaniu podstawowych problemów w zakresie IT.

·      Rejestrowanie, analizowanie oraz rozwiązywanie zgłaszanych problemów.

·      Przygotowywanie i aktualizowanie sprzętu komputerowego dla pracowników firmy, zarówno pod względem software'owym jaki i hardware'owym.

·      Współpraca z dostawcami rozwiązań informatycznych w zakresie bieżącej obsługi.

·      Współpraca z zespołami IT, Produkcji i KJ w trakcie realizacji projektów informatycznych oraz w codziennych zadaniach.

·      Sporządzanie dokumentacji technicznej oraz aktualizacja istniejącej.

·      Sporządzanie opinii technicznych oraz wniosków zakupowych.

Nadzór nad systemami komputerowymi w tym urządzeniami zautomatyzowanymi, prowadzenie rejestrów, kontrola zmian,

Udział w procesach kwalifikacji/walidacji systemów komputerowych i zautomatyzowanych

·      Wykonywanie kopii zapasowych, w procesach niezautomatyzowanych.

·      Kontrola kopii zapasowych w procesach zautomatyzowanych

·      Kontrola na systemem monitoringu

Wymagania:

Wykształcenie średnie lub wyższe w obszarze informatyki lub pokrewnym.

Wiedza z zakresu walidacji / kwalifikacji systemów komputerowych

Bardzo dobra znajomość systemów Windows.

·      Znajomość j. angielskiego na poziomie min. B1.

·      Znajomość konfiguracji i diagnostyki sieci komputerowych LAN, WLAN.

·      Umiejętność szybkiego identyfikowania oraz rozwiązywania problemów sprzętowych.

·      Wysokie zdolności interpersonalne w kontakcie bezpośrednim oraz telefonicznym.

·      Umiejętność pracy wielozadaniowej oraz w sytuacjach stresowych.

·      Sumienność, rzetelność oraz odpowiedzialność.

·      Dyspozycyjność.

·      Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

W zamian oferujemy:

·      Interesującą pracę w bardzo dynamicznie rozwijających się zakładach farmaceutycznych

·      Możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji i zdobywania ciekawych doświadczeń zawodowych.

·      Uczciwe wynagrodzenie, adekwatne do zajmowanego stanowiska i odpowiedzialności.

Analityk w dziale Kontroli jakości

Analityk w dziale Kontroli jakości:

Obowiązki:

  •   Wykonywanie oznaczeń analitycznych zgodnie z procedurami
  •   Opracowywanie i raportowanie wyników analiz
  •   Prowadzenie dokumentacji zgodnie z przyjętym systemem jakości
  •   Obsługa urządzeń analitycznych (HPLC, GC, U-vis)

Wymagania:

  •   Wykształcenie min. średnie o profilu chemicznym
  •   Umiejętność prowadzenia badań metodami klasycznymi
  •   Podstawowa znajomość języka angielskiego
  •   Dobra organizacja pracy, dokładność, sumienność
  •   Samodzielności w rozwiązywaniu problemów analitycznych
  •   Umiejętność pracy w zespole
  •   Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym
  •   Mile widziane doświadczenie w branży farmaceutycznej i wiedza z zakresu systemów zarządzania jakością w Laboratorium (ISO, HACCP, GMP)

Oferujemy:

  •   Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  •   Możliwość rozwoju zawodowego