Wyróżnia nas multiproduktowość, dlatego konsekwentnie rozbudowujemy ofertę nowoczesnych i elastycznych produktów. Atutem naszej firmy są wysoko wykwalifikowani eksperci ściśle współpracujący z każdym Klientem.

Jeśli cenisz sobie profesjonalizm, a do każdego zadania podchodzisz indywidualnie…

Dołącz do nas i buduj z nami zespół Expertów!!!

W związku z dynamicznym rozwojem naszej Firmy aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Dyrektor zakładu

Dyrektor Zakładu
Gorzów Wielkopolski
REF_NR:20190229/2

Obowiązki

  • Kontrola nad prawidłowym funkcjonowaniem zakładu,
  • Strategiczne zarządzanie kapitałem ludzkim (pozyskanie, zarządzanie i rozwój- struktura rozproszona)
  • Optymalizacja i dostosowanie procesów operacyjnych i administracyjnych
  • Budowanie pozytywnego wizerunku i reprezentowanie firmy podczas ważnych wydarzeń biznesowych
  • Poszukiwanie obszarów w których można zwiększyć efektywność procesów, inicjowanie i monitorowanie wprowadzanych usprawnień
  • Efektywne wspieranie menedżerów zarządzających procesami operacyjnymi

Wymagania

  • Doświadczenie w zarządzaniu procesami operacyjnymi zdobyte w dynamicznych, rozwijających się firmach
  • Doświadczenie w projektowaniu zmian w procesach
  • Doświadczenie w optymalizowaniu kosztów oraz efektywności procesów
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne
  • Aktywność, inicjatywa i orientacja na rezultat
  • Umiejętność identyfikacji problemów i podejmowania decyzji

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub współpracę B2B (w zależności od preferencji)
  • Stanowisko dające możliwość kreowania własnych rozwiązań
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez prowadzenie różnorodnych projektów

Miejsce pracy / dane kontaktowe:
Biofaktor Sp. z o.o.
ul. Podmiejska 15C, 66-400 Gorzów Wielkopolski
tel. +48 95 732 53 59 fax. +48 95 720 87 32

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."